LEKARZ
Terenowy Oddział w Legnicy
Legnica, Dolnośląskie
9 d. temu
source : Lento.pl

1.Miejsce pracy : a)Stacjonarnie i / lub akcje wyjazdowego poboru krwi we Wrocławiu, Terenowe Oddziały Głogów, Legnica, Lubin -

woj. dolnośląskie.2. Oferujemy : a)Elastyczne godziny pracy. b)Pracę na podstawie umowy cywilnoprawnej / umowy o pracę, w wymiarze godzin według określonego grafiku.

c)Badanie profilaktyczne przeprowadzone przez lekarza medycyny pracy. d)Pracę w zespole ludzi z pasją.3. Wymagania : a)Czynne prawo wykonywania zawodu.

b)Chęć doskonalenia zawodowego. c)Przestrzeganie standardów i przepisów służby krwi. d)Umiejętność pracy w zespole. e)Komunikatywność.

4.Wymagane dokumenty : a)Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie wraz z prawem wykonywania zawodu. b)Kopie świadectw pracy lub zaświadczeń potwierdzających staż pracy.

c)Podpisany : list motywacyjny i C.V. d)Podpisanie oświadczenia o treści " wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacyjnego" -

zgodnie z ustawą z dnia 29.08. 1997 o ochronie danych osobowych ( tj. Dz.U. z 2015 poz. 2135 z późn. zm.)5.Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie e-

miał : bądź składanie dokumentów osobiście na adres : Terenowy Oddział w Legnicy ul. Iwaszkiewicza 5 Zarówno aplikacje złożone bezpośrednio, jak i przesłane pocztą winny być złożone w zaklejonej kopercie z dopiskiem : : oferta pracy RCKIK / DDiPK / 1 / 2017 Dodatkowe informacje telefoniczne pod nr 71-

37-15-818 Dz. Personalny Inne informacje : 1.Oferty osób, które nie zostały wybrane na dane stanowisko w procesie rekrutacji, zostaną komisyjnie zniszczone.

2.Kandydaci zakwalifikowani zostaną powiadomieni telefonicznie o terminie rozmowy wstępnej.

Step 2
Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku