Node.JS Engineer (Embedded)
Dorwij Nerda
POLAND, WROCLAW, POLAND
5 d. temu
source : JobsForGeek

Wymagające projekty realizowane dlanajwiększych klientów, które w najbliższym czasie zawojują rynekDTV. Twoja praca, dzięki której miliony użytkowników na świecie bezproblemów, komfortowo będzie korzystać z innowacyjnych usługtelewizji cyfrowej.

Za co będziesz odpowiedzialny? - Udział wkażdym etapie tworzenia oprogramowania STB działających naplatformach wbudowanych (planowanie, projektowanie, rozwój,utrzymanie czy integracja), - Tworzenie logiki kontrolującejwarstwy UI, - Dostosowywanie i modyfikacje logiki biznesowej, -Integracja oprogramowania z takimi usługami jak Netflix, YouTube,Apple TV+, Amazon Prime TV, Spotify, BBC, Deezer itd.

 • Bezpośrednie wsparcie klienta jako ekspert, - Pracę w środowiskuAgile i raportowanie postępów. Co możesz zyskać? - Pracę wdoświadczonym zespole (blisko 80% zespołu to seniorzy) i znajwiększymi klientami na świecie, - Ogromne możliwości rozwoju wwysoko wyspecjalizowanej firmie w obszarze DTV, - Bezpłatnąprywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, - Pakietsportowy oraz system kafeteryjny, - Elastyczne podejście do pracy iświetną atmosferę, - Premie finansowe co pół roku, - Możliwośćskorzystania z pakietu szkoleniowego : kursów, szkoleń, konferencjiczy książek branżowych w biurze, - Dużą ilość dni wolnych od pracyzwiększającą się z każdym rokiem, - Wydarzenia firmowe dla Ciebie iTwojej rodziny, - Nagrody za wspieranie i utrzymywanie dobrychrelacji z klientami i zespołem, takie jak drony, sprzęt VR czyrowery.
 • Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku