Praca w Czechach + darmowe zakwaterowanie
KBTI Poland
Opole
5 d. temu
source : Recrute

Opis stanowiska

  • prace produkcyjne,
  • obsługa maszyn,
  • produkcja elementów elektroinstalacyjnych (np. kable).
  • Wymagania

  • chęć podjęcia pracy na terenie Czech (praca z zakwaterowaniem na miejscu),
  • dojazd do Czech we własnym zakresie,
  • dyspozycyjność,
  • elastyczność (praca w systemie 3-zmianowym lub 4-brygadowym / przydział do zmian na miejscu),
  • brak przeciwwskazań do pracy stojącej.
  • Oferujemy

  • wynagrodzenie od 2 700zł do 3 500zł netto bez nadgodzin (wynagrodzenie podstawowe + liczne dodatki oraz możliwość nadgodzin),
  • darmowe zakwaterowanie zapewnione przez agencję czeską,
  • zwrot za dojazd do Czech, po przepracowaniu pełnego miesiąca,
  • czeską umowę o pracę,
  • możliwość zaliczek,
  • zwrot za dojazd z zakwaterowania do miejsca pracy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia.
  • Ogłoszenie jest już nieaktywne, nie można na nie aplikować.