Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Płac [rekrutacja online]
Contract Administration Sp. z o.o.
Warszawa, mazowieckie, Polska
1 d. temu
source : Praca

Contract Administration to jedna z największych polskich firm oferujących kompleksowe usługi z obszaru kadr i płac oraz rozwiązania technologiczne automatyzujące procesy kadrowo - płacowe.

Jesteśmy obecni na rynku od blisko 30 lat i wciąż się rozwijamy. Zatrudniamy ponad 500 pracowników w 7 lokalizacjach w Polsce, Czechach i na Słowacji.

Obecnie do naszych zespołów jest poszukiwany :

Opis stanowiska :

Przy wsparciu specjalisty będziesz miał / a szansę :

  • Zapewnienie prawidłowej obsługi płacowej pracowników
  • Sporządzanie oraz przesyłanie dokumentacji zgłoszeniowej do ZUS (Program Płatnik)
  • Sporządzanie zestawień, raportów i analiz z zakresu administracji płacowej (w tym także na potrzeby GUS, PFRON, ZUS)
  • Kontrola i ewidencja czasu pracy pracowników
  • Archiwizowanie dokumentów płacowych
  • Kontaktów z klientami, również w języku angielskim
  • Wymagania :

  • Minimum roczne doświadczenie na samodzielnym stanowisku w obszarze płacowym
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy
  • Praktyczna wiedza (doświadczenie) z zakresu rozliczania czasu pracy
  • Doświadczenie w pracy z systemami płacowymi (mile widziana znajomość SAP)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i samodzielność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów interpersonalnych
  • Oferujemy :

  • Umowę o pracę bez okresu próbnego
  • Elastyczny czas pracy (7-9 / 15-17)
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową oraz ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • Kursy językowe on-line (angielski, niemiecki)
  • Rewelacyjną atmosferę w zespole
  • Pyszną kawę
  • Zgłoś tę pracę