Praca dla murarza! Darmowe zakwaterowanie!
SaSa Rekrutacja
Warsaw, PL
5 d. temu
source : Europa.jobs

Opis stanowiska : - Montaż szalunku według planów- Roboty murarskie i układanie zbrojenia stalowegoWymagania pracodawcy : - Chęć podjęcia pracy OD ZARAZ- Samodzielność, odpowiedzialność oraz motywacja do pracy- Doświadczenie w branży budowlanej- Znajomość języka niemieckiego (min.

A2)- Prawo jazdy kat.B Pracodawca oferuje : - Austriacką umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio z austriackim pracodawcą- Zarobki w wysokości 2200€ netto- Wypłata 13 i 14 pensji- 5 tygodni płatnego urlopu- Darmowe zakwaterowanie- Stałą, stabilną pracę w dużej, rozwojowej austriackiej firmie budowlanej- Obowiązkowe ubezpieczenie zdrowotne- Opłacanie składek emerytalnychProsimy także o załączenie poniższej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku