Młodszy Specjalista ds. HR
Tutlo Sp. z o.o.
Warszawa, PL
‎3 godz. temu
source : RocketJobs

Tutlo to innowacyjna i jedyna w tej części Europy platforma do nauki języka angielskiego na żądanie.

Mamy już ponad 17000 aktywnych użytkowników, korzystających z 50 różnych kursów, prowadzonych przez ponad 300 native speakerów i ponad 300 lektorów polskojęzycznych.

Czas na wielkie zmiany, aplikuj do nas jako :

Twoje zadania :

  • Kompleksowa obsługa spraw dotyczących lektorów
  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych od A do Z
  • Motywowanie i wspieranie pracowników
  • Wdrażanie nowych pomysłów
  • Realizacja benefitów w firmie
  • Twoje kompetencje :

  • Posiadasz status studenta
  • Odnajdujesz się w zadaniach zespołowych
  • Jesteś dokładny / a i sumienny / a w wykonywaniu zadań
  • Jesteś osobą kreatywną, otwartą na nowe wyzwania i doświadczenia
  • Posiadasz około roczne doświadczenie, a jeśli nie - liczymy na Twoją osobowość
  • Jesteś osobą ambitną i chcącą rozwijać się w obszarze miękkiego HR-u
  • Na to możesz u nas liczyć :

  • Ciekawe wyzwania w dynamicznie rozwijającej się spółce o zasięgu międzynarodowym
  • Realizacja indywidualnych projektów rozwojowych
  • Możliwość realnego kształtowania strategii dydaktycznej spółki i realizacji własnych pomysłów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet benefitów
  • Program motywacyjny z atrakcyjnymi nagrodami
  • Komfortowe warunki biurowe i miłą atmosferę
  • Atrakcyjną lokalizacja biura w Warszawie Płac Trzech Krzyży
  • Informujemy, że administratorem danych jest Tutlo Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach, ul. ul. Świętego Leonarda 1 / 8, 25-311 Kielce (dalej jako "administrator").

    Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organ...more