Opiekunka do seniora – 1690 EURO netto
LTD Personnel Services
Nysa, Opolskie
4 d. temu
source : Lento.pl

LTD poszukuje opiekunki do seniora. Podopieczny 92 lata, Pflegegrad 1, porusza się na wózku, cierpi na inkontynencje, artrozę oraz cukrzyce.

Dwa razy dziennie do pomocy w zastrzykach przychodzi Pflegedienst. Senior mieszka z żona w domu jednorodzinnym w mieście, sklepy zlokalizowane są w pobliżu.

Żona nie wymaga opieki, pomaga w codziennych czynnościach oraz przy podopiecznym. Do dyspozycji opiekunki jest pokój z osobną łazienką oraz z dostępem do Internetu.

Wymagamy dobrej lub bardzo dobrej znajomości języka oraz doświadczenia w opiece nad osobami starszymi. Oferujemy wynagrodzenie 1690 EURO netto (umowa zlecenie) lub 1910 EURO (własna działalność gospodarcza), opiekę koordynatora, ubezpieczenie w Polsce i za granicą oraz stałą współpracę.

Posiadamy również wiele innych ofert na terenie całych Niemiec. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numer 536772777 lub 536988599.

LICENCJONOWANA AGENCJA ZATRUDNIENIA WIDNIEJĄCA W REJESTRZE PODMIOTÓW PROWADZĄCYCH AGENCJE ZATRUDNIENIA POD NUMEREM 10343

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku