operator suwnicy rownież kobiety
Stalmech
Płock, Mazowieckie
14 d. temu
source : Lento.pl

Firma Stalmech poszukuje pracownika na stanowisko : Operator suwnicy z poziomu zero Mile widziane również kobiety! Wymagania : -

doświadczenie minimum 2 lata - uprawnienia UDT Praca od zaraz i na stałe . Oferujemy atrakcyjne zarobki i korzystny system premiowania.

CV proszę przesyłać na adres email : magazyn2(małpa)stalmech.com.pl Niniejszym informujemy, iż administratorem podanych przez Panią / Pana danych osobowych jest Stalmech z siedzibą w Nowa Biała 33, 09-

400 Biała. Ponadto, informujemy, że : 1. Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Stalmech w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji na stanowisko operator suwnicy , na podstawie wyrażonej przez Panią / Pana zgody (tj.

art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych). 2. Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane do sześciu 6 miesięcy od rozstrzygnięcia procesu rekrutacji.

3. Przysługuje Pani / Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani / Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.

4. Ponadto, przysługuje Pani / Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Panią / Pana zgody przed jej cofnięciem.

5. Dodatkowo, przysługuje Pani / Panu prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, ul.

Stawki 2, 00-193 Warszawa. 6. Podanie przez Panią / Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do udziału w procesie rekrutacji.

7. Decyzje dotyczące przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.

Step 2
Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku