Dział IT - Wsparcie techniczne klienta biznesowego - wymagany język niemiecki (praca zdalna)
L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.
Warszawa, mazowieckie, Polska
‎14 godz. temu

Dla naszego Klienta z branży BPO / SSC poszukujemy obecnie utalentowanych osób ze znajomością języków obcych, gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Numer referencyjny : MAKO

Miejsce pracy : Warszawa

Obowiązki na stanowisku :

  • Świadczenie usług na rzecz klienta biznesowego (zakres usług technicznych)
  • Odbieranie zgłoszeń od klientów biznesowych w języku niemieckim
  • Obsługa komunikatorów (mail, chat, telefon)
  • Świadczenie pomocy technicznej (help desk IT)
  • Podejmowanie działań mających na celu zlikwidowanie usterek z działu IT
  • Aktualizacja systemów używanych przez klientów
  • Tworzenie notatek służbowych z podejmowanych działań
  • Budowanie pozytywnego wizerunku na rynku branżowym
  • Pracodawca oczekuje :

  • komunikatywnej znajomości języka niemieckiego (b2)
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego (b1 / b2)
  • doświadczenia w obsłudze klienta, obsłudze komunikatorów internetowych, branży IT
  • zainteresowanie branżą IT / komputerową / techniczną oraz dalszy rozwój zawodowy, w jej kierunku
  • Dyspozycyjność do pracy na pełen etat (praca od poniedziałku do piątku)
  • Zainteresowanie branżą i chęć rozwoju w strukturach księgowych
  • Pracodawca oferuje :

  • Pracę w placówce firmy (hybrydowej lub stacjonarnej) : Kraków
  • Pracę zdalną dla osób mieszkających w innych lokalizacjach kraju
  • Umowę o pracę (na cały okres zatrudnienia - brak umów o dzieło, bez umów zlecenia)
  • Jasną ścieżkę kariery zawodowej i możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Szkolenia stanowiskowe i językowe (finansowane przez firmę)
  • Wyposażenie służbowe (komputer, telefon)
  • Benefity dodatkowe do pensji
  • Aplikuj