Ml. Specjalista ds. analizy
Hays Response
Poznań, PL
4 d. temu
source : FACHPRACA

Młodszy Specjalista ds. analizy danych

Dla naszego Klienta, globalnej organizacji z branży FMCG, poszukujemy Kandydatów na stanowisko : Młodszego specjalisty ds. analizy danych.

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za analizowanie danych, tworzenie raportów, mailowy kontakt z Klientami pod kątem analizy danych, procesowanie dokumentacji i aktualizację danych w systemie SAP, wsparcie specjalistów ds.

zakupów w codziennych obowiązkach.

Do udziału w procesie rekrutacyjnym zapraszamy osoby posiadające pierwsze doświadczenia w postaci praktyk lub staży z obszaru zakupów, łańcucha dostaw, obsługi klienta oraz zarządzania projektami, biegłą znajomość języka angielskiego, średnio-

zaawansowaną znajomość programu Excel a także nieodpartą chęć zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie o wyjątkowej kulturze organizacyjnej.

Od Kandydatów oczekujemy zaangażowania, samodzielności, otwartości oraz wysokiej kultury osobistej.

Nasz Klient oferuje możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowym, dynamicznym i przyjaznym środowisku w oparciu o stabilne warunki zatrudnienia.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku