Akcja promocyjna -13zł/h-Biała Podlaska
Agencja Pośrednictwa Pracy
Biała Podlaska, Lubelskie
13 d. temu
source : Lento.pl

Agencja Pracy Full Job (numer certyfikatu 13243) dla swojego Klienta poszukuje Kandydatów do akcji promocyjnej na terenie jednego z marketów.

Miejscowość : Biała Podlaska godz. 8 : 30-16 : 30 Opis stanowiska : - wydawanie kawy oraz ciasta Klientom marketu. Oferujemy : -

dodatkowe zlecenie w określonym terminie, - stawka 13,10zł brutto / h. Wymagania : - ukończony 18 rok życia; - dyspozycyjność do pracy w określonym terminie, -

posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych. Ze względu na charakter zlecenia - mile widziane Panie. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami, kontakt tylko po przesłaniu aplikacji.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć klauzule : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.

08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych (Dz.U.Nr. 133 poz.883) Oferta pracy tymczasowej.

Step 2
Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku