Specjalista ds.sprzedaży eksportu z językiem angielskim
DOSPEL Sp. z o.o.
Częstochowa, śląskie, Polska
3 d. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Częstochowa

Twój zakres obowiązków

  • Stała współpraca z kontrahentami zagranicznymi
  • Nadzór nad procesem sprzedaży w obsługiwanym regionie
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Pozyskiwanie nowych kontrahentów
  • Aktywne monitorowanie rynków zagranicznych
  • Doradztwo w zakresie asortymentu znajdującego się w ofercie firmy
  • Terminowa obsługa zamówień
  • Nasze wymagania

  • Podjęcie pracy stacjonarnej w Częstochowie
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Biegła znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem
  • Minimum 1 rok doświadczenia w obsłudze klienta
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Chęć do nauki możliwość przyuczenia
  • Wykształcenie ekonomiczne
  • Mile widziane doświadczenie techniczne
  • To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Telefon komórkowy i inne niezbędne narzędzia
  • Szkolenia wdrożeniowe do pracy oraz wsparcie pracowników działu
  • Pracę w młodym, dobrze zorganizowanym zespole
  • Profesjonalny dział marketingu wspierający w działaniach
  • Przyjazną atmosferą, codzienne wsparcie ułatwiające realizowanie zadań
  • DOSPEL Sp. z o.o.

    DOSPEL Sp. z o.o. to jeden z największych producentów urządzeń i systemów z zakresu wentylacji. Posiadamy ponad 50-letnie doświadczenie oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę co gwarantuje najwyższą jakość oferowanych produktów i czyni z firmy DOSPEL solidnego i wiarygodnego partnera.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Dospel Sp.

    z o.o. z siedzibą w Częstochowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r.

    poz. 922). Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Dospel Sp. z o.o. w Częstochowie przy ul. Głównej 188. Dane przetwarzane są dla potrzeb procesu rekrutacji.

    Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych, poprawiania ich, żądania usunięcia, przeniesienia ich oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

    Dospel Sp. z o.o. nie będzie przekazywać danych innym podmiotom. Dane będą przechowywane nie dłużej, niż jest to niezbędne dla przeprowadzenia procesu rekrutacji, nie dłużej niż 6 miesięcy.

    Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.