Specjalista ds. wsparcia klienta z językiem niemieckim
Antal Sp. z o.o.
Poznań, Polska
5 d. temu

Oczekujemy :

  • Płynnej znajomości języka niemieckiego na poziomie C1
  • Otwartości, oraz motywacji do pracy
  • Gotowości do pracy stacjonarnej podczas szkoleń wdrażających (po tym czasie możliwa praca zdalna)
  • Mile widziane :

  • doświadczenie w Obsłudze Klienta oraz Finansach
  • Oferujemy :

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowym środowisku z dedykowanym pakietem premiowym oraz benefitami
  • Możliwość pracy zdalnej w czasie pandemii!
  • Pakiet szkoleń oraz dedykowanych kursów
  • Możliwość rozwoju i budowania swojej ścieżki kariery
  • Pracę w zgranym i pomocnym teamie
  • Twoje codzienne obowiązki :

  • Wsparcie klienta w zapytaniach technicznych
  • Odpowiadanie na zapytania klientów droga mailową lub telefonicznie
  • Wykonywanie zadań związanych z obsługą oraz wsparciem klienta
  • Wprowadzanie danych do systemu
  • Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl