PRACOWNIK PRODUKCJI W BRANŻY MOTORYZACYJNEJ - Breda, Holandia
T&S Group
Szczecin, Poland
3 d. temu
source : europa.jobs

T&S Group to Agencja Pośrednictwa Pracy z wieloletnim doświadczeniem (posiada certyfikat : KRAZ 3745).Firma specjalizuje się w pośrednictwie pracy za granicą, głównie na terenie Holandii, a jej centrala mieści się w Opolu.

To znany i ceniony lider na holenderskim rynku pracy. BRANŻA : Technology, Engineering REGION : The Netherlands, Breda ILOŚĆ MIEJSC : 5 Będziesz świetnym pracownikiem jeśli : -posiadasz doświadczenie w danej branży lub kierunkowe wykształcenie -posiadasz prawo jazdy kat.

B dodatkowy atut -jesteś gotowy do pracy w godzinach nadliczbowych Co będziesz robić : -pracować w branży motoryzacyjnej (min.

DAF, Chrysler, MINI, Mitsubishi), -sterować systemami Simatic S5 i S7 -kontrolować standardy jakości produkowanych i gotowych elementów -prowadzić przeglądy i konserwację systemów i urządzeń, oraz kontrolować bezpieczeństwo -wykrywać i usuwać ewentualne usterki -w razie konieczności będziesz wsparciem dla działu mechanicznegoOferujemy : Oferujemy : -pracę w renomowanej firmie z możliwością rozwoju zawodowego, -możliwość długoterminowej współpracy, - darmowy dojazd do pracy samochodami służbowymi a dla kierowców 25 euro / tydzień bonusu -Dobre wynagrodzenie z perspektywą podwyżki, -Możliwość odpłatnego korzystania z zaproponowanych przez Agencję Pracy w Holandii : -zakwaterowania, ubezpieczenia zdrowotnego, transportu lokalnego.

Świetna praca w Holandii! Tylko teraz z dodatkami za nadgodziny i pełnym grafikiem pracy w tygodniu! Gwarantujemy godziny pracy i dodajemy bonusy.

Zainteresowała Cię ta oferta? Zobacz konkrety poniżej i wysyłaj zgłoszenie, bo ilość miejsc jest ograniczona. Zapraszamy do aplikowania na tą ofertę.

Wcześniej możesz się zapoznać z zasadami polityki prywatności obowiązującymi w naszej firmie i procesie rekrutacyjnym. Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz na stronie

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku