Praca dla opiekunek w Niemczech od zaraz, 1400 euro
Blue Line
Gorzów Wielkopolski, Lubuskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Rieneck - praca dla Opiekunki z kom.j.niemieckim od zaraz Stawka 1400 euro Praca dla opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego, niepalącej, z prawem jazdy, która traktuje swoją pracę z sercem, z powołaniem do Rieneck - to malownicza miejscowość położona w regionie Würzburg z wyjazdem od zaraz na ok.

6-8 tygodni. Stawka wyjściowa 1300 euro netto. Pokrywamy koszty podróży. Podopieczna to otwarta, radosna , lubiąca spotkania z przyjaciółmi florystka z zawodu , która przed laty prowadziła z mężem sklep, jednakże teraz schorowana osoba która potrzebuje zrozumienia i pomocy w czynnościach dnia codziennego.

Pani Hildegard ma 75 lat, 165 cm wzrostu oraz 70 kg, cierpi na depresję, niewydolność serca,ma trudności w chodzeniu - porusza się przy pomocy balkonika.

Korzysta z aparatu tlenowego codziennie przez kilka godzin. Podopieczna mieszka razem z mężem który pomaga w opiece nad Panią, jeździ samochodem, lubi prace w ogrodzie i własnym warsztacie.

Do dyspozycji opiekunki pokój z pełnym wyposażeniem, własna łazienka, internet wifi. Zachęcamy do kontaktu osoby zainteresowane tel. 519 167 899

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku