Sekretarka Medyczna
Scanmed S.A.
Chorzów, PL
4 d. temu
source : FACHPRACA

SCANMED S.A. Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy medycznej Life Healthcare. Jako jeden z największych dostawców usług medycznych w Polsce (41 placówek, 23 miasta, około 3200 pracowników) świadczymy opiekę medyczną na najwyższym światowym poziomie.

Cechuje nas zdrowe podejście do życia, ludzi, świata. Jeżeli chcesz być częścią międzynarodowego zespołu i z dumą realizować założenia Grupy, nasza oferta jest dla Ciebie! Dołącz do naszego Zespołu! Obecnie poszukujemy : Sekretarka MedycznaMiejsce pracy : CHORZÓW

Zakres obowiązków

  • prowadzenie kolejki pacjentów oczekujących na przyjęcia według zaleceń NFZ
  • zapewnianie prawidłowego prowadzenia dokumentacjiindywidualnej pacjenta dotyczącej przebiegu procesu leczenia
  • zapewnianie prawidłowego prowadzenia dokumentacji wewnętrznej i zbiorczej oddziału
  • przygotowanie danych do rozliczania udzielonych świadczeń zdrowotnych.
  • odpowiedzialność za potwierdzanie planowych zabiegów operacyjnych
  • przygotowanie oświadczeń, zaświadczeń i uzupełnianie standardowych druków na wniosek pacjenta, przełożonego lub lekarza prowadzącego, w tym pisemne informacje dla pacjentów autoryzowane przez lekarza zlecającego.
  • wprowadzanie danych oraz przygotowanie danych statystycznych służących do analiz i opracowań naukowych
  • uzupełnianie stanu aktualnie obowiązujących ksiąg, druków medycznych i materiałów biurowych zgodnie z potrzebami oddziału
  • odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie sekretariatu oddziału
  • Poszukiwane kompetencje

  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość obsługi komputera
  • sumienność, dokładność i dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność
  • Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość zdobycia nowych kwalifikacji
  • wewnętrzny system szkoleń
  • dodatkowy system benefitów
  • Aplikacje prosimy przesyłać w terminie do dnia 31.07.2020