Projektant / Asystent Projektanta Instalacji Sanitarnych
UNIBEP S.A.
Białystok, Bielsk Podlaski, podlaskie, Polska
6 d. temu
source : Praca

GRUPA UNIBEP to polska firma giełdowa, specjalizująca się w budownictwie mieszkaniowym oraz komercyjnym (obiekty hotelowe, biurowe i handlowo-

usługowe). Do prowadzenia działalności deweloperskiej w powyższym obszarze została powołana Unidevelopment S.A. Nasze oddziały realizują również działalność budowlaną w sektorze drogowo-

mostowym (Oddział Infrastruktury Unibep S.A. oraz Budrex-Kobi Sp. z o.o.) oraz produkcyjną skierowaną głównie na rynek skandynawski (Unihouse, Oddział Unibep S.A.).

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów do pracy w dziale technicznym na stanowisku :

Zadaniem zatrudnionej osoby będzie :

Opracowywanie projektów instalacji sanitarnych (w tym ochrony p-poż.) spełniających przepisy na lokalnym rynku (w przypadku asystenta wsparcie projektanta w tym zakresie)

Optymalizacja rozwiązań projektowych w zakresie instalacji sanitarnych oraz koordynacja z projektantami innych branż, konstruktorami i architektami

Prowadzenie uzgodnień z konsultantami zewnętrznymi, nadzorem produkcji, podwykonawcami, kierownictwem kontraktów i dostawcami w ramach przygotowywanego projektu

Od kandydatów oczekujemy :

Wykształcenia wyższego kierunkowego

Dobrej znajomości jęz. angielskiego, znajomość język norweskiego, szwedzkiego lub norweskiego będzie dodatkowym atutem

Wskazane doświadczenie na podobnym stanowisku

Umiejętności obsługi programu MS Office i AutoCAD, wskazana znajomość oprogramowania do wykonywania obliczeń hydraulicznych (np.

FHC), mile widziana znajomość Autodesk Revit MEP i nakładki MagiCAD oraz oprogramowania BIM

Wskazane posiadanie uprawnień budowlanych do projektowania bez ograniczeń w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych (w przypadku asystenta mile widziane)

Oferujemy :

Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się polskiej firmie o zasięgu międzynarodowym

Bogaty pakiet socjalny (m.in. Karta FitSport, prywatna opieka medyczna, dofinansowania do wczasów, świadczenia świąteczne, imprezy integracyjne, itp.)

Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Bezpłatny transport firmowy na trasie Białystok Bielsk Podlaski

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku