Operator Urządzeń Walcowniczych
CMC Poland Sp. z o.o.
Zawiercie
5 d. temu
source : infoPraca

Obecnie poszukujemy zmotywowanych kandydatów do pracy na stanowisko Operator Urządzeń Walcowniczych na wydziale Walcowni huty w Zawierciu w związku z planowanym uruchomieniem nowej linii walcowniczej w CMC Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Nadzór nad przebiegiem procesu technologicznego
  • Formowanie paczek / kręgów
  • Obsługa nożyc, wiązarek / prasowiązarek, wagi
  • Znakowanie kręgów walcówki i paczek
  • Kontrola jakości powierzchni materiału, pobieranie prób
  • Obsługa pulpitów sterowniczych / praca na komputerze
  • 4 brygadowy system pracy
  • Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie średnie / zawodowe
  • Uprawnienia hakowego
  • Uprawnienia przepalacza gazowego
  • Uprawnienia operatora suwnicy z poziomu roboczego
  • Oferujemy

  • Zatrudnienie w CMC Poland Sp. z o.o. w oparciu o umowę o pracę - stała praca w stabilnej międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • Dostęp do szerokiego katalogu oferowanych kursów i szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe
  • Prywatną opiekę medyczną w programie Medicover, dofinansowanie w programie sportowym do karty MultiSport oraz korzystne warunki ubezpieczenia na życie w pakiecie grupowym
  • Bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. dofinansowanie do wypoczynku, bilety do kina, karty przedpłacone dla dzieci z okazji Dnia Dziecka i Mikołaja, pożyczki)
  • Zgłoś tę pracę