Pracownik Ciepłowni - Konserwator
Avantor
Gliwice, POL
3 d. temu

Job SummaryAvantor Performance Materials Poland S.A. jest częścią Grupy Avantor, która jest wiodącym na świecie dostawcą rozwiązań dla branży farmaceutycznej i laboratoriów.

Więcej o nas znajdziesz na : www.avantorsciences.com W związku z nowym projektem, do zakładu w Gliwicach poszukujemy kandydatów na stanowisko : Pracownik Ciepłowni - Konserwator Na czym polega będzie polegać praca?

Obsługa kotłów parowych, stacji wymienników CO, pomp, sieci ciepłowniczych, parowych i gazowych Prowadzenie okresowych przeglądów, konserwacji i modernizacji maszyn i urządzeń ciepłowniczych i gazowych Wykonywanie prac remontowo-naprawczych w ograniczonym zakresie Wykonywanie prac na wysokości powyżej 3 metrów Raportowanie wykonanych zadań Co jest niezbędne do podjęcia pracy?

Mile widziane świadectwo kwalifikacyjne w zakresie eksploatacji dla grupy G2 i G3 Umiejętności czytania dokumentacji technicznej Obsługa komputera Zdolności i umiejętności manualne, (w tym posługiwanie się narzędziami i przyrządami pomiarowymi) Energia i chęci do pracy Sumienność i dokładność wykonywanych zadań Umiejętność pracy w zespole Gotowość do pracy w systemie pracy zmianowej Co zyskujesz : Premia kwartalna w wysokości do 10% wynagrodzenia Dodatki do zmiany II oraz zm.

nocnej Pakiet medyczny Lux Med bezpłatny z możliwością objęcia członków rodziny Karta sportowa Multisport dofinansowana przez pracodawcę Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na bardzo korzystnych warunkach Świadczenia Funduszu Socjalnego Program poleceń pracowniczych (atrakcyjna nagroda pieniężna wypłacana po zakończeniu umowy próbnej osoby poleconej) Korzystanie z kawomatów i oferty bufetu gratis (do określonej kwoty na miesiąc) Parking (nieodpłatny), łatwy dostęp do przystanków komunikacji miejskiej .

We will use the personal information that you have submitted to us in order to consider your application for the relevant role.

Your privacy is important to us. Please click here for our Privacy Policy which explains the purposes for which we will use your personal information and the ways in which we will handle and retain your information.

It also explains the rights you have in relation to your information, and how to contact us with any queries or requests.

3rd party non-solicitation policy By submitting candidates without having been formally assigned on and contracted for a specific job requisition by Avantor, or by failing to comply with the Avantor recruitment process, you forfeit any fee on the submitted candidates, regardless of your usual terms and conditions.

Avantor works with a preferred supplier list and will take the initiative to engage with recruitment agencies based on its needs and will not be accepting any form of solicitation

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku