praca na magazynie w sortowni kurierskiej. BRAUNSCHWIEG
IDEAL WORK GERMANY SP. Z O.O.
Warszawa, Mazowieckie
5 d. temu
source : Lento.pl

Opis stanowiska

  • rozładunek i załadunek kontenerów z przesyłkami kurierskimi
  • praca wykonywana jest na hali sortowni kurierskiej
  • praca według ustalonego grafiku
  • praca z polskim zespołem Wymagania
  • wysoka sprawność fizyczna
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania
  • stosowanie się do poleceń przełożonego
  • pozytywne podejście do swoich obowiązków
  • mile widziane osoby z prawa jazdy kat. B i własnym autem Oferujemy
  • legalna praca w pełnym wymiarze czasu
  • zakwaterowanie w pełni wyposażonych mieszkaniach lub domach
  • pokoje 2-3 osobowe w pensjonatach, mieszkaniach
  • całodobowe wsparcie polskiego koordynatora i brygadzisty na terenie Niemiec
  • wypłata wynagrodzenia w wybranej walucie (EUR lub PLN)
  • pomoc w zorganizowaniu transportu
  • zapewniony dojazd z miejsca zakwaterowania do pracy na terenie Niemiec
  • możliwość pracy w dodatkowych godzinach ZADZWOŃ
  • 48 538894747
  • Zgłoś tę pracę