Praca biurowa z j.angielskim- Specjalista ds. Weryfikacji
Hays Response
Wroclaw, PL
5 d. temu
source : FACHPRACA

Dla naszego klienta, brytyjskiej firmy zajmującej się procesami background check oraz weryfikowaniem poprawności i rzetelności danych poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalista ds.

Weryfikacji z j. Angielskim.

W nowej roli będziesz częścią zespołu odpowiedzialnego za weryfikację danych personalnych. Do twoich obowiązków będzie należeć codzienny kontakt z kandydatami / klientami firmy, sprawdzanie poprawności danych, migracja danych do różnych systemów operacyjnych, dbałość o poprawność i rzetelność informacji.

Praca będzie odbywała się w j. Polskim oraz angielskim, stąd oczekiwana jest znajomość języków w stopniu B2+. Język będzie wykorzystywany głównie w piśmie.

Od kandydatów oczekujemy doświadczenia w obsłudze klienta, dbałości o szczegóły, zdolności analitycznych, znajomości języka angielskiego na poziomie B2+.

Oferujemy zatrudnienie jeszcze w listopadzie 2020 na okres 5ciu miesięcy w oparciu o umowę o pracę. Projekt może ulec przedłużeniu i zmienić się we współpracę długofalową.

Praca odbywać się będzie w 100% zdalnie. Wynagrodzenie na tym stanowisku wynosi 4000 PLN brutto, dla kandydatów mamy również pakiet benefitow.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku