Pracownik Działu RTV -dla osób z orzeczeniem
Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych
Wrocław, Dolnośląskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych współdziałając z przedsiębiorstwami społecznymi zorganizuje dla Ciebie miejsce pracy Obecnie poszukujemy PRACOWNIKA DZIAŁU RTV AGD z orzeczeniem o niepełnosprawności w renomowanym Sklepie Ogólnospożywczym we Wrocławiu na Bielanach Gwarantujemy : Stałą pracę (umowa o pracę), warunki pracy zgodne z normami obowiązującymi w zatrudnianiu osób niepełnosprawnych-

5 dni pracy i 2 dni wolnego, bez pracy na zmiany nocne, 7h dziennie Cały etat i stałe wynagrodzenie Korzystanie z Zakładowego Funduszu Rehabilitacji (dofinansowanie do leków, itp.

Przygotowanie do pracy na uzgodnionym stanowisku, szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego Opiekę, pomoc i współdziałanie Koordynatora, Opis stanowiska : obsługa Klienta i doradztwo przy przymierzalni, ekspozycja towaru, kontrola etykiet cenowych.

Wymagania : orzeczenie o niepełnosprawności, zaangażowanie w pracę, umiejętność dobrej organizacji pracy,wysoka kultura osobista,

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku