SPAWACZ TIG, 20.00 - 25.00 Euro br/h, DE
W4P Sp. z o.o.
Lublin, PL
5 d. temu
source : Europa.jobs

SPAWACZ TIG, 20 Euro brutto / h (Niemcy), bez znajomości języka niemieckiegoNazwa stanowiska : SPAWACZ TIG (kontenery i pojemniki ze stali nierdzewnej) Miejsce pracy : Hausach / NiemcyPoczątek pracy w okresie : 01.

09.2021 15.09.2021Rekrutacja zdalnaWynagrodzenie 20,00 Euro brutto / h :

  • nadgodziny płatne +25%!
  • wynagrodzenie płatne do 10 dnia każdego miesiąca
  • wypłata w Euro
  • możliwość wypłaty zaliczki
  • brak zeitkonta
  • ubezpieczenie zdrowotne i społeczne w Niemczech, umowa na niemieckich warunkach!Wymiar czasu pracy :
  • praca poniedziałek-piątek, do 10 godzin dziennie
  • możliwa praca również w soboty i nadgodziny
  • płatne urlopy (dwa dni w skali miesiąca) Zakwaterowanie :
  • 175 Euro miesięcznie za pokój dwuosobowy
  • 250 Euro miesięcznie za pokój jednoosobowy
  • pierwsza płatność po przepracowaniu pierwszego miesiąca
  • zakwaterowanie z dostępem do kuchni i łazienki Opis stanowiska pracy :
  • spawanie TIG pojemników i kontenerów ze stali nierdzewnej
  • praca z rysunkiem technicznymWymagania :
  • bardzo dobra umiejętność spawania metodą TIG poparta min 1,5 rocznym doświadczeniem
  • umiejętność / doświadczenie w pracy z rysunkiem technicznym
  • zaświadczenie o niekaralności do ukazania przy podpisywaniu umowy o pracę
  • sumienność, rzetelność i pracowitość
  • negatywny wynik testu na Covid-19
  • gotowość do podjęcia pracy najpóźniej 15.09.2021Mile widziane : -)
  • prawo jazdy i własny środek transportu
  • Zgłoś tę pracę