Operator tokarki praca w Niemczech
Pośrednictwo pracy MAGNAT
Piła, Wielkopolskie
‎2 godz. temu
source : Lento.pl

Poszukuję na zlecenie niemieckiej agencji pracy tymczasowej (Zeitarbeit) z okolic miasta Göttingen : Operatora tokarki i wytaczarki CNC ze sterownikiem FANUC.

Wymagane jest doświadczenie i własne auto. Opis / Obowiązki : Miasto : okolice miasta Göttingen Niemcy · Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie · Umowa o pracę na okres stały z niemiecką agencją pracy tymczasowej (Zeitarbeit) z miasta Göttingen.

Produkowane są półfabrykaty i do sam. ciężarowych i maszyn budowlanych Praca na pełny etat 5 dni w tygodniu w systemie 3-zmianowym, ok.

165 do 185 godz. miesięcznie. Praca w soboty możliwa Główne zadania : · Ogsługa tokarek i / lub wytaczarek CNC ze sterownikiem FANUC · Samodzielne ustawienie parametrów i wprowadzanie korekt · Obsługa narzędzi pomiarowych · Kontrola pracy maszyny oraz kontrola wykonanych detali Wynagania : · Udokumentowane doświadczenie pracy jako operator maszny CNC · Znajomości i umiejętności obsługi narzędzi pomiarowych · Zalecana znajomość i praktyczna umiejętność pracy w systemie Fanuc · Znajomość języka niemieckiego jest niekonieczna, gdyż są polscy brygadziści · Konieczne własne auto do dojazdu z mieszkania do pracy Oferujemy : · Umowa : niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne · Stawka godzinna brutto : od 9,49 euro (stawka na zmiany dzienne) · Stawka godzinna brutto : od 11,86 euro (stawka na zmianę nocną) · Dieta netto 4,35 euro za każdą przepracowaną godzinę (od 700 do 800 euro netto miesięcznie) · Zarobek miesięczny netto ok.

1750 bis 1850 euro · Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, ale płatne przez pracownika (czynsz wynosi od 300 do 500 euro miesięcznie) Osoby zainteresowane proszę o składanie CV na adres e -mailowy wraz z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez "Magnat" Hanna Doberska moich danych osobowych ,zawartych w niniejszym formularzu lub / i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach ,w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym procesie rekrutacyjnym.

Administratorem danych osobowych jest " Magnat" Hanna Doberska z siedziba w Pile (64-920) przy ul.Rynkowa 21 T W przypadku wyrażenia przedmiotowej zgody ,Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu związanym z prowadzeniem rekrutacji procesu z udziałem Pana / Pani osoby.

Dane osobowe mogą być udostępnione na rzecz potencjalnego pracodawcy oraz mogą być przekazane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa.

Przysługuje Pani / Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia .Podane danych jest dobrowolne ,ale niezbędne do realizacji ww.celu.*

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku