Google Ads Specialist
Socialtime
Toruń, PL
6 d. temu
source : RocketJobs

WYMAGANIA :

  • kilkuletnie doświadczenie w planowaniu, zakupie i optymalizacji kampanii w Google Ads (Search, Display, PLA, Youtube)
  • praktyczna wiedza nt. wdrażania, konfiguracji oraz zarządzania narzędziami : Google Ads, Google Analytics, Google Data Studio, Google Merchant Center, Google Tag Manager,
  • umiejętna analiza uzyskiwanych wyników i analiza zachowań użytkowników, a następnie trafne wnioskowanie i proponowanie zmian optymalizacyjnych,
  • doświadczenie przy tematach z zakresu e-commerce oraz Lead Generation,
  • dobra organizacja czasu oraz pracy,
  • umiejętność nawiązania i utrzymywania długofalowej relacji z klientem.
  • Mile widziane : znajomość Facebook Ads oraz Facebook Pixel, znajomość podstaw zarządzania projektem, znajomość innych systemów reklamowych.

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

  • kontakt z klientem, na który składa się : kontakt mailowy, telefoniczny, bezpośredni oraz inny online, uwzględniający biznesową stymulację jego potrzeb oraz długofalową budowę relacji,
  • tworzenie, analiza wyników i optymalizacja prowadzonych kampanii Google Ads,
  • raportowanie działań zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz (raporty dla klientów),
  • wdrażanie nowych klientów,
  • tworzenie i współtworzenie strategii, media planów oraz analiz i audytów branżowych,
  • współpraca z naszymi grafikami oraz wskazanymi podwykonawcami.
  • OFERUJEMY :

  • 4000-6500 złotych brutto, w zależności od kompetencji i formy zatrudnienia,
  • dużą autonomiczność w prowadzonych tematach,
  • wiele możliwości rozwoju w kontekście działań performance - rozwijamy się i nie boimy się ryzykować,
  • pracę w naszym biurze na toruńskiej starówce od 9 : 00 do 16 : 00, w tej rekrutacji jesteśmy również zainteresowani pracą zdalną,
  • dobrą atmosferę w kompetentnym i koleżeńskim zespole,
  • rozwój przy wielu projektach z różnych branż.
  • Informujemy, że administratorem danych jest Socialtime Olaf Szymański z siedzibą w Toruniu, ul. Królowej Jadwigi 7 / 2 (dalej jako "administrator").

    Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego...more