Lekarz weterynarii- praca, Niemcy, wysokie zarobki, farma br
Europrojects Sp. z o.o. Sp. k.
Gorzów Wielkopolski, Lubuskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Europrojects Sp. z o.o. Sp. k ( nr licencji 20628) poszukuje pracownika na stanowisko Lekarz Weterynarii Oczekiwania : wykształcenie wyższe j.

angielski lub niemiecki w stopniu komunikatywnym zaangażowania w realizację powierzonych zadań umiejętność zarządzania ludźmi Oferujemy : umowę o pracę na czas określony min.

8,0 euro na rękę (netto) za godzinę podwyżka po 3 mc zakwaterowanie rozliczane z godzin (około 180 euro) pomoc w transporcie zjazdy do Polski miła atmosferę Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny (733124129 / 534800542 bądź przesłanie cv na adres Zapraszamy również do naszej siedziby Ul.

Maczka 1c, Gorzów Wielkopolski. Kim jesteśmy? Nasza firma powstała dzięki 12 letniej polsko-holenderskiej współpracy. Zajmujemy się pośrednictwem pracy łącząc wykwalifikowanych specjalistów i pracodawców w Polsce oraz krajach UE.

Wiemy ze rozwój firmy zapewnia zgrany i wykwalifikowany zespół dlatego dopracowaliśmy proces rekrutacji do perfekcji. Az 80% pracowników zostaje z nami na dłużej.

Co miesiąc zatrudniamy kilkadziesiąt nowych pracowników, a z naszych usług można korzystać na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Nr licencji 20628 Dbamy o pozytywna atmosferę, bo Naszym celem jest Wasz rozwój. Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli, bez której Państwa oferta pracy nie będzie mogła być rozpatrzona i zostanie usunięta : Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Europrojects Sp.

z o.o. Sp k. z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim moich danych osobowych zawartych w CV i wszelkich innych złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na potrzeby procesu rekrutacyjnego.

Oświadczam, iż zostałem poinformowany, iż wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że mam prawo w dowolnym momencie wycofać wyrażoną przeze mnie zgodę, a wycofanie zgody może nastąpić przez moje jednostronne oświadczenie i nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku