Inżynier Budowy
Korporacja Budowlana DORACO Sp. z o.o.
Warszawa, mazowieckie, Polska
1 min. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośrednia współpraca na budowie z ekipami podwykonawców i brygad pracowników fizycznych,
  • Kontrola jakości prowadzonych robót oraz harmonogramu,
  • Kontrola przestrzegania przepisów BHP i ppoż,
  • Analiza dokumentacji technicznej - sprawdzenie przedmiarów robót,
  • Przygotowanie zapytań ofertowych dla dostawców,
  • Przekazywanie uzgodnień technicznych podwykonawcom i dystrybucja dokumentacji technicznej,
  • Nadzór nad przygotowaniem dokumentacji powykonawczej i odbiorowej.
  • Nasze wymagania

  • Nasze wymagania :
  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowlanym,
  • Doświadczenie na stanowisku Inżyniera Budowy w branży ogólnobudowlanej - min 2 lata
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i dyscyplina pracy,
  • Umiejętność współpracy w zespole,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Dyspozycyjność,
  • Komunikatywność i inicjatywa w działaniu,
  • Nastawienie na realizację celów.
  • Mile widziane

  • Uprawnienia budowlane.
  • To oferujemy

  • Umowa o pracę lub kontrakt B2B,
  • Program rozwoju : Uniwersystet DORACO,
  • Paczki dla Pracowników i ich rodzin,
  • Zabawy okolicznościowe dla dzieci.
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • preferencyjne pożyczki
  • Korporacja Budowlana DORACO Sp. z o.o.

    Korporacja Budowlana DORACO od 30 lat intensywnie pracuje nad umacnianiem pozycji jednego z liderów na polskim rynku generalnego wykonawstwa.

    W naszym portfolio znajduje się kilkaset inwestycji kubaturowych, hydrotechnicznych jak również związanych z renowacją zabytków.

    Wiele z nich zostało zrealizowanych w systemie EPC (Engineering, Procurement, Construction).

    W DORACO od zawsze stawiamy na ludzi. Naszą kadrę stanowi zgrany zespół sprawdzonych i doświadczonych pracowników. Jednocześnie inwestujemy w młodych inżynierów, którzy dzięki pracy w DORACO mogą zdobywać doświadczenie zawodowe przy realizacji obiektów w całej Polsce.

    Także dlatego objęliśmy patronatem nowy międzywydziałowy kierunek studiów - Inżynieria morska i brzegowa na Politechnice Gdańskiej chcemy dzielić się swoim doświadczeniem i dać szansę szybkiego rozwoju zawodowego absolwentom kierunku.

    Wspieramy aktywność pracowników także po pracy, dofinansowując wspólne wyjścia do teatru, kina czy muzeum. W DORACO odnajdą się fani sportu, którzy mogą dołączyć do grupy rowerowej, czy drużyny piłkarskiej.

    Zapraszamy do zespołu!