Mobilny Sprzedawca – praca wakacyjna
INTERSNACK POLAND
Zakopane, małopolskie, Polska
3 d. temu
source : Pracuj.pl

Mobilny Sprzedawca praca wakacyjna

Miejsce pracy : Zakopane

Twój zakres obowiązków

  • bezpośrednia sprzedaż produktów Felix oraz Przysnacki z samochodu typu van na podległym terenie
  • realizacje określonych celów sprzedaży
  • zapewnienie właściwej ekspozycji produktów
  • odbiór należności i prowadzenie dokumentacji sprzedażowej
  • Nasze wymagania

  • Interesujesz się obszarem sprzedaży, szczególnie obsługą klientów detalicznych
  • Dążysz do tego, aby w przyszłości rozwijać się w obszarze sprzedaży
  • Nie posiadasz doświadczenia zawodowego, ale jesteś zmotywowany / a, żeby je zdobyć
  • Szybko się uczysz i jesteś otwarty / a na poznawanie nowych obszarów
  • Potrafisz współpracować w zespole
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B
  • To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę zlecenie na okres : 13.06 - 19.08
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia od sprzedaży)
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w obszarze sprzedaży
  • opiekę doświadczonych handlowców
  • INTERSNACK POLAND

    Intersnack Poland jest częścią międzynarodowej grupy Intersnack Group, czyli wiodącego producenta słonych przekąsek.

    Nasza działalność skupia się na produkcji i sprzedaży słonych przekąsek w trzech segmentach : brandowym, marek własnych oraz B2B.

    Produkty brandowe sprzedajemy pod takimi markami jak Felix czy Przysnacki nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie.