Monter systemów wentylacyjnych- Holandia
Support For Business Sp. z o.o.
Słupsk, Pomorskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Poszukujemy Montera Systemów Wentylacyjnych Miejsce pracy : Holandia Opis stanowiska : Osoba na stanowisku Monter Systemów Wentylacyjnych odpowiedzialna jest za montaż elementów systemów wentylacyjnych (kanałów wentylacyjnych, kształtek, urządzeń do montażu na kanałach, itp.

oraz samodzielne koordynowanie przydzielonych zadań monterskich zgodnie z wytycznymi brygadzisty. Wymagania : Min. 1 rok doświadczenia w pracy w branży montażu systemów wentylacyjnych Podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego Umiejętność pracy w zespole i organizacji pracy własnej Dokładność oraz inicjatywa przy wykonywaniu pracy Uczciwość, rzetelność Posiadanie certyfikatu VCA Dodatkowe atuty : Wykształcenie kierunkowe (technikum, szkoła zawodowa, politechnika) Znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego w stopniu komunikatywnym Obowiązki : Wykonywanie montażu elementów systemów wentylacyjnych zgodnie z poleceniami przełożonego Koordynowanie pracy pomocnika Planowanie z wyprzedzaniem zapotrzebowania na materiał i narzędzia, wsparcie specjalisty lub technologa Natychmiastowe zgłaszanie napotkanych problemów Dbałość o indywidualne bezpieczeństwo na miejscu pracy przestrzeganie przepisów BHP Dbałość o stan powierzonego materiału oraz narzędzi i otoczenia Dbałość o jak najwyższą jakość wykonywanej pracy i porządek na miejscu pracy Dbałość o wizerunek firmy poprzez przestrzeganie Regulaminu Pracy i Polityki Jakości firmy Oferujemy : Atrakcyjne i konkurencyjne w branży wynagrodzenie 11,98 euro brutto na start (stawka może ulec zmianie w zależności od doświadczenia) Ilość godzin 40 tygodniowo Nowoczesne, pełne wyposażenie narzędziowe oraz dostęp do najświeższych technologii w branży Możliwości rozwoju (szkolenia wewnętrzne, specjalizacja) i pozyskania doświadczenia w branży Szkolenia zewnętrzne na koszt firmy, możliwość uzyskania uprawnień itp.

Pracę w profesjonalnym zespole ceniącym lojalność i długookresową współpracę Atmosferę koleżeństwa i wzajemnego szacunku oraz bezpiecznej pracy Transport własny, zwrot kosztów paliwa Wsparcie w zakwaterowaniu Zainteresowany?

Zadzwoń lub wyślij swoje CV! +48 668963141 Jesteś zainteresowany naszą ofertą wyślij nam swoje CV na adres Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami a przede wszystkim spełniającymi wymogi danej oferty.

W CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunek twarzy w postaci fotografii) podanych przeze mnie w procesie rekrutacyjnym, w tym w dokumentach rekrutacyjnych, przez spółkę Support For Business Sp.

z o.o., będącą Administratorem moich danych osobowych do celów rekrutacji, w której biorę udział, w tym na udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnym pracodawcom, w tym pracodawcom użytkownikom zgodnie z art.

6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1).

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku