Lektor/Nauczyciel języka angielskiego
Mobilna Szkoła Językowa Best4You
Kielce, Świętokrzyskie
2 d. temu
source : Lento.pl

BEST 4 YOU - PILNIE zatrudni Lektorów / Nauczycieli języka angielskiego na terenie Kielc i woj. świętokrzyskiego. Kursy na wszystkich poziomach zaawansowania dla dorosłych i dzieci, różnej wielkości grupy oraz możliwe zajęcia indywidualne.

W tytule wiadomości proszę wpisać lektor języka angielskiego oraz miejsce zamieszkania. W dokumentach aplikacyjnych powinna pojawić się klauzula zawierająca zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Wymagania : Poszukujemy punktualnych, sumiennych, odpowiedzialnych i dobrze zorganizowanych lektorów, którzy spełniają min.

 • jeden warunek w kwestii wykształcenia : 1) ukończone studia magisterskie na kierunku filologia w specjalności języka angielskiego i posiadanie przygotowania pedagogicznego;
 • 2) ukończone studia magisterskie lub wyższe zawodowe ukończone w kraju, w którym językiem urzędowym jest język angielski;
 • 3) ukończone kolegium nauczycielskie w zakresie języka angielskiego; 4) zdany co najmniej egzamin CPE (tzw. Proficiency) i posiadanie przygotowania pedagogicznego;
 • 5) mobilność i dyspozycyjność. Mile widziane doświadczenie zawodowe w zakresie prowadzenia szkoleń. Oferujemy : Atrakcyjne wynagrodzenie Elastyczny czas pracy Jasną i przejrzystą umowę oraz klarowny system rozliczania zajęć TERMINOWE wypłaty wynagrodzenia Stałą liczbę godzin w miesiącu Własną bibliotekę oraz bezpłatne ksero Opiekę metodyczną Pracę w młodym, prężnym i szybko rozwijającym się zespole Dla najlepszych lektorów możliwość prowadzenia zajęć z Klientami VIP (pracownicy korporacji oraz największych firm w woj.

  Świętokrzyskim - szczebla menadżerskiego i dyrektorskiego) Dokumenty (CV ze zdjęciem oraz listem motywacyjnym) proszę wysyłać na adres e-mail.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku