Asystent kierownika budowy Gorzów Wielkopolski
Zakład Sieci i Zasilania Sp. z o.o.
Gorzów Wielkopolski, Lubuskie
3 d. temu
source : Lento.pl

w związku z prowadzonymi budowami w Gorzowie Wlk. ZSIZ Sp. z o.o. Wrocław- branża elektroenergetyczna zatrudni od zaraz osobę na stanowisko : asystent kierownika budowy.

Zakres obowiązków : - prowadzenie sekretariatu budowy, - koordynacja obiegu informacji, - przygotowywanie i nadzór nad przechowywaniem dokumentów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania budowy, - koordynacja zamówień wewnętrznych, - logistyka spotkań - sporządzanie pism, zestawień i raportów na potrzeby kierownictwa kontraktu Wymagania : - wykształcenie minimum średnie, - znajomość pakietu MS Office, - znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, - zaangażowanie, odpowiedzialność, umiejętność współpracy w zespole Oferujemy : - możliwość zdobycia doświadczenia w dużym przedsiębiorstwie budowlanym, - przyjazną atmosferę pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV w odpowiedzi na ogłoszenie o nr ref. AKB / Gorzów / 07 / 2018 W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zakład Sieci i Zasilania Sp.

z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku