Asystent kierownika budowy Gorzów Wielkopolski
Zakład Sieci i Zasilania Sp. z o.o.
Gorzów Wielkopolski, Lubuskie
3 d. temu
source : Lento.pl

w związku z prowadzonymi budowami w Gorzowie Wlk. ZSIZ Sp. z o.o. Wrocław- branża elektroenergetyczna zatrudni od zaraz osobę na stanowisko : asystent kierownika budowy.

Zakres obowiązków : - prowadzenie sekretariatu budowy, - koordynacja obiegu informacji, - przygotowywanie i nadzór nad przechowywaniem dokumentów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania budowy, - koordynacja zamówień wewnętrznych, - logistyka spotkań - sporządzanie pism, zestawień i raportów na potrzeby kierownictwa kontraktu Wymagania : - wykształcenie minimum średnie, - znajomość pakietu MS Office, - znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, - zaangażowanie, odpowiedzialność, umiejętność współpracy w zespole Oferujemy : - możliwość zdobycia doświadczenia w dużym przedsiębiorstwie budowlanym, - przyjazną atmosferę pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV w odpowiedzi na ogłoszenie o nr ref. AKB / Gorzów / 07 / 2018 W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zakład Sieci i Zasilania Sp.

z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku