Atrakcyjne hostessy na miesiąc/na stałe WYSOKIE ZAROBKI
Future Enterprise
Kraków, Małopolskie
‎15 godz. temu
source : Lento.pl

Najbardziej prestiżowe kluby powiększają zespół! W związku z POCZĄTKIEM SEZONU rozpoczynamy nabór na stanowiska : - hostessa - tancerka klubowa Dlaczego warto u nas pracować?

 • zapewniamy największe zarobki wypłacane zawsze na czas raz w tygodniu - zapewniamy zakwaterowanie 5 minut drogi pieszo od miejsca pracy - zapewniamy legalną umowę - zwracamy koszty dojazdu - zapewniamy przyjacielską atmosferę - nie wymagamy doświadczenia Poszukujemy PEŁNOLETNICH, zdecydowanych osób do pracy na dłuższy czas.
 • Oczekujemy dyspozycyjności 4 lub 5 dni w tygodniu, po godz. 20. Wysoko rozwiniętej komunikatywności, komunikatywnej znajomości języka angielskiego, pozytywnego nastawienia i zaangażowania.

  Zarobki w zależności od stanowiska : hostessa - średnio 500€ tygodniowo tancerka średnio 1000€ tygodniowo Kandydatki proszę o przesłanie CV ze zdjęciem i numeru kontaktowego

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku