Sprzedawca - sklep sportowy - Focus Bydgoszcz
Fusco 2
Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Poszukujemy osoby uczącej się, która zostanie zatrudniona na podstawie umowy zlecenia. Liczy się dla nas pozytywne nastawienie do ludzi oraz łatwość nawiązywania kontaktu z klientem.

Czas pracy to ok. 160-180 godzin miesięcznie, dziennie między 7 a 12 godzin. Praca również w soboty i niedziele handlowe.

Stawka 14,70zł brutto za godzinę pracy. Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV wraz z klauzulą : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art.

6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) .

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku