Tajemniczy Klient / Audytor
Dive Polska
Tarnobrzeg, Podkarpackie
4 d. temu
source : Lento.pl

Firma Dive Polska specjalizująca się w badaniach jakości obsługi klienta metodą Mystery Shopping, obecnie poszukuje kandydatów na stanowisko Tajemniczego Klienta w całej Polsce, a w szczególności w mieście Tarnobrzeg i okolicach.

Opis stanowiska : Praca na stanowisku Tajemniczego Klienta polega na obiektywnej ocenie aspektów wskazanych w scenariuszu do danego badania, a następnie zapisie swoich spostrzeżeń w przygotowanej do tego specjalnej ankiecie.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za : - przeprowadzanie wizyt we wskazanych placówkach w oparciu o dostępne scenariusze, instrukcje i ankiety, - dokładne wypełnianie ankiet z przeprowadzonych wizyt w systemie internetowym.

Wymagania : wysoka kultura osobista, -komunikatywność, spostrzegawczość, otwartość, sumienność i uczciwość, -stały dostęp do Internetu, -doświadczenie w przeprowadzaniu badań mystery shopping będzie dodatkowym atutem, -posiadanie prawa jazdy kategorii B będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy : -możliwość zdobycia doświadczenia w dziedzinie badań marketingowych, -elastyczny czas pracy, -możliwość samodzielnego wyboru zleceń na dany dzień, -pracę w międzynarodowej firmie, -możliwość zdobycia dodatkowego wynagrodzenia.

Informacje dodatkowe : -Praca ma charakter dodatkowy, dorywczy - nie jest to praca stała. -Praca jest dla osoby pełnoletniej.

 • Praca wykonywana jest w oparciu umowy o dzieło.
 • Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku