Tajemniczy Klient / Audytor
Dive Polska
Tarnobrzeg, Podkarpackie
4 d. temu
source : Lento.pl

Firma Dive Polska specjalizująca się w badaniach jakości obsługi klienta metodą Mystery Shopping, obecnie poszukuje kandydatów na stanowisko Tajemniczego Klienta w całej Polsce, a w szczególności w mieście Tarnobrzeg i okolicach.

Opis stanowiska : Praca na stanowisku Tajemniczego Klienta polega na obiektywnej ocenie aspektów wskazanych w scenariuszu do danego badania, a następnie zapisie swoich spostrzeżeń w przygotowanej do tego specjalnej ankiecie.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za : - przeprowadzanie wizyt we wskazanych placówkach w oparciu o dostępne scenariusze, instrukcje i ankiety, - dokładne wypełnianie ankiet z przeprowadzonych wizyt w systemie internetowym.

Wymagania : wysoka kultura osobista, -komunikatywność, spostrzegawczość, otwartość, sumienność i uczciwość, -stały dostęp do Internetu, -doświadczenie w przeprowadzaniu badań mystery shopping będzie dodatkowym atutem, -posiadanie prawa jazdy kategorii B będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy : -możliwość zdobycia doświadczenia w dziedzinie badań marketingowych, -elastyczny czas pracy, -możliwość samodzielnego wyboru zleceń na dany dzień, -pracę w międzynarodowej firmie, -możliwość zdobycia dodatkowego wynagrodzenia.

Informacje dodatkowe : -Praca ma charakter dodatkowy, dorywczy - nie jest to praca stała. -Praca jest dla osoby pełnoletniej.

  • Praca wykonywana jest w oparciu umowy o dzieło.
  • Zgłoś tę pracę