Specjalista Komunikacji Marketingowe
HAYS Manufacturing
Sosnowiec, Śląskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Specjalista Komunikacji Marketingowe Sosnowiec NR REF. : 1124765Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej zlokalizowanej w Dąbrowie Górniczej, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty Komunikacji Marketingowej.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna zatworzenie treści materiałów komunikacji marketingowej (broszury, ulotki i inne materiały drukowane), koordynacja projektów tłumaczeń, dbałość o publikację i aktualizację literatury w wewnętrznych i zewnętrznych bibliotekach dokumentów (intranet, strona internetowa) i zarządzanie archiwum literatury, prowadzenie projektów aktualizacji lub tworzenia nowych projektów z zakresu literatury, koordynacja procesu tłumaczeń i lokalnej adaptacji materiałów marketingowych.

Idealny kandydat to osoba, która posiadawykształcenie kierunkowe marketingowe lub techniczne, bardzo dobrą znajomość języka angielskiego (min.

C1), doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku lub doświadczenie w redakcji i edycji tekstów technicznych, zdolności komunikacyjne, kreatywność, samodzielność.

bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy nad kilkoma projektami jednocześnie.Firma oferuje możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie, umowę o pracę, pakiet benefitów (kartę Multisoprt oraz prywatną opiekę medyczna).

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku