Asystent Kierownika Sklepu
FOOT LOCKER
Łódź, łódzkie, Polska
3 d. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Ścisła współpraca z Kierownikiem Salonu w kwestii zarządzania sprzedażą i podległymi Pracownikami (asystowanie przy codziennych obowiązkach)
  • Realizacja założonych wyników sprzedażowych oraz wskaźników KPI
  • Praca z produktem w oparciu o wyniki sprzedaży i standardy VM
  • Wsparcie Kierownika w kwestiii rekrutacji, delegowania zadań, motywowania i szkolenia podległego zespołu
  • Stały nadzór nad utrzymywaniem odpowiedniego wizerunku sklepu
  • Aktywna, profesjonalna obsługa klienta i sprzedaż
  • Zapewnienie przestrzegania procedur wewnątrz-firmowych
  • Budowanie pozytywnego wizerunku sklepu i marki
  • Zastępowanie Kierownika Salonu podczas jego nieobecności
  • Nasze wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży retail
  • Wytrwałość w realizacji założonych celów sprzedażowych i KPI’s
  • Samodzielność oraz wysokie zdolności organizacji pracy własnej oraz członków zespołu
  • Elastyczność, motywacja do działania, otwartość na zmiany
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w renomowanej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Przyjazną i nieformalną atmosferę pracy
  • Zniżki na zakupy w naszych salonach
  • Wynagrodzenie zasadnicze wraz z atrakcyjnym system premiowym
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk APLIKUJ.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    FOOT LOCKER

    Shoes don’t change the world... YOU DO!

    Foot Locker to światowy, wiodący sprzedawca obuwia i odzieży sportowej. W Foot Locker sneakersy to wszystko o czym myślimy i nic tak nie napawa Nas dumą jak możliwość dzielenie się najnowszymi trendami z naszymi zwolennikami.

    Tylko najlepsze, najbardziej oryginalne produkty trafiają na półki naszych salonów.

    W związku z globalną ekspansją i ogromnym sukcesem firmy na 6 kontynentach zdecydowaliśmy się zainwestować i rozwinąć firmę na polskim rynku.

    Jeśli jesteś profesjonalistą w obszarze Sprzedaży, świetnym graczem zespołowym, pełnym energii i gotowym do przeniesienia swojej kariery na wyższy poziom, chcielibyśmy powitać Cię w naszych strukturach Foot Locker Poland!

    Poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko Asystenta Kierownika Sklepu. Osoba będzie odpowiedzialna za zarządzanie podległym sklepem, realizacją strategii firmy i planów sprzedażowych.

    Poszukujemy gracza zespołowego, z doświadczeniem w branży Retail, zmotywowanego do rozwijania firmy i dzielenia się dobrymi praktykami.

    Administratorem danych jest Foot Locker Poland Sp. Z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-085, ul. Bielańska 12. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią / Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji.

    Ma Pan / Pani prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.

    Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji.

    Jeśli chce Pani / Pan podać dodatkowe dane, informujemy że firma Foot Locker Poland Sp. Z o.o. będzie mogła je przetwarzać wyłącznie w razie uzyskania Pani / Pana dobrowolnej zgody.

    Prosimy o dołączenie do aplikacji poniższych klauzul zgodnie z wyborem : 1) Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Foot Locker Poland Sp.

    Z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji. 2) Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Foot Locker Poland Sp.

    Z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.