Młodszy Operator do Działu Produkcji
Farm Frites Poland S.A.
Lębork, pomorskie, Polska
3 d. temu
source : Praca

Poszukujemy kandydata na stanowisko

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe
  • mile widziane uprawnienie na wózek widłowy
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Twoje zadania

  • sterowanie, korygowanie i raportowanie pracy linii produkcyjnej
  • kontrolowanie jakości produktu i raportowanie
  • zapewnienie materiałów i dodatków do produkcji
  • zapewnienie czystości na linii produkcyjnej
  • Dodatkowe informacje

  • praca w systemie trzyzmianowym
  • Dla Ciebie

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia, wymianę doświadczeń
  • dodatkowe świadczenia pozapłacowe (grupowe ubezpieczanie na życie, opieka medyczna, pracowniczy program emerytalny, fundusz socjalny, karty sportowe, posiłki regeneracyjne w okresie zimowym)
  • Zgłoś tę pracę