specjalista ds. obsługi posprzedażowej z j. niemieckim
Randstad
Gliwice, Śląskie
2 d. temu

Nowy rok - nowy job!

Rozwijaj umiejętności w małym, lokalnym oddziale międzynarodowej firmy, zdobywaj nowe umiejętności, ćwicz język niemiecki i nawiązuj nowe znajomości!

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość częściowej pracy zdalnej
  • darmowe lekcje j. niemieckiego lub angielskiego w godzinach pracy
  • pakiet benefitów, a w nim m. in. : karta Multisport, konto MyBenefit, ubezpieczenie grupowe na życie
  • imprezy integracyjne, wyjazdy dla pracowników
  • dodatki świąteczne i wczasy pod gruszą
  • zadania

  • opracowywanie zamówień do dostawców
  • aktywne uczestnictwo w planowaniu sprzedaży
  • potwierdzanie terminów dostaw towarów
  • bieżąca analiza utrzymywanych zapasów
  • zakładanie nowych kartotek towarów oraz korekty w istniejących (np. czas dostępności towaru)
  • analiza zwrotów od klientów w oparciu o rotację magazynową
  • praca na SAP MM
  • oczekujemy

  • doświadczenia na stanowisku związanym z obsługą klienta, logistyką lub administracją
  • znajomości j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • komunikatywności i samodzielności w wykonywaniu zadań
  • analitycznego podejścia do realizacji obowiązków
  • znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem
  • Aplikuj