Praca w magazynie spożywczym blisko granicy
HR Xperience Poland Sp. z o. o.
Gdansk, PL
1 d. temu
source : Europa.jobs

Co będziesz robić : -komisjonować (zbierać zamówienia) przy pomocy systemu głosowego pick by voice, -układać i foliować artykuły spożywcze, -wykonywać ogólne prace magazynowe, -utrzymywać porządek w miejscu pracy.

Dołącz do nas, jeśli : -masz doświadczenie w pracy w magazynie spożywczym, w tym z systemem pick by voice lub / i szybko się uczysz, -znasz podstawy języka niemieckiego i liczebniki niemieckie do 1000, -jesteś punktualny i gotowy do pracy w systemie zmianowym, -posiadasz aktualne zaświadczenie o niekaralności, -możesz wyjechać własnym samochodem (nie jest to warunek konieczny).

Posiadanie uprawnień na wózki widłowe to dodatkowy atut! My oferujemy : -stabilne warunki zatrudnienia - niemiecką umowę o pracę wraz z ubezpieczeniem, -stawkę 12.

50 Euro / h, -2 dni płatnego urlopu za każdy przepracowany miesiąc, -pracę blisko granicy, -możliwość pobrania zaliczki po 2 tygodniach pracy, -Wsparcie dwujęzycznego koordynatora projektu, -szkolenie wprowadzające do pracy, -zakwaterowanie.

Aplikuj i wyjedź do pracy - otoczymy Cię kompleksową opieką!

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku