Specjalista Działu Rozliczeń z językiem duńskim
MINOL ZENNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Łódź, łódzkie, Poland
1 d. temu
source : Praca.pl
  • sporządzanie rozliczeń kosztów zużycia ciepła i wody
  • wprowadzanie danych do systemu
  • kontrola poprawności i kompletności wprowadzanych danych
  • analiza kosztów oraz zużyć ciepła i wody
  • prowadzenie korespondencji oraz kontakt telefoniczny w języku duńskim
  • wstępne zatrudnienie w ramach umowy o pracę na okres próbny, potem umowa o pracę na czas nieokreślony
  • data rozpoczęcia zatrudnienia : do uzgodnienia z Pracodawcą
  • Firma oferuje :

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • kompleksowe szkolenie
  • elastyczny czas pracy (rozpoczęcie pracy w godzinach 06 : 15-08 : 30)
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • bezpłatne regularne kursy językowe
  • spotkania i integracje zespołów
  • świetna lokalizacja biura
  • dofinansowanie do okularów
  • dofinansowanie karty Multisport
  • nagrody jubileuszowe
  • przyjazna atmosfera w miejscu pracy
  • Necessary requirements

    Education :

  • wyższe (w tym licencjat)
  • Language proficiency :

  • duński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • Profession : Work experience in profession : Skills and permissions : Work experience : Other requirements :

    Other requirements

    Education : Language proficiency : Profession : Work experience in profession : Skills and permissions : Work experience : Other requirements :

  • ukończone studia wyższe lub studenci ostatnich lat studiów - umiejętność analitycznego myślenia- dokładność, sumienność, uporządkowanie w działaniu- zaangażowanie i samodzielność
  • Zgłoś tę pracę