Ślusarz
PZP PERSONEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Elbląg, warmińsko-mazurskie
5 d. temu

Warunki pracy i płacy

Miejsce pracy : Zobacz na mapie Hetmańska 3N, 82-300 Elbląg, powiat : m. Elbląg, woj : warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie Zakres obowiązków : Praca w delegacji na terenie Niemiec (Dolna Saksonia)

Montaż narzędzi według ryunków technicznych, konserwowanie i serwisowanie narzędzi wykrawających, gnących i ciągnących oraz prowadzenie ich napraw

Wynagrodzenie od 10500 zł / mc

Godziny pracy do indywidualnego uzgodnienia (I zmiana / II zmiany)

Dojazd do Niemiec oraz pokrycie kosztów mieszkania po stronie pracownika. Pracodawca pokrywa koszty dojazdu do pracy na terenie Niemiec oraz pomaga w zakwaterowaniu.

Rodzaj umowy : Umowa o pracę na okres próbny Praca tymczasowa oferowana przez agencję : TAK Wymiar etatu : 1 Zmianowość : jedna zmiana Liczba godzin pracy w tygodniu : 40 Liczba godzin pracy w miesiącu : 160 Data rozpoczęcia : 05.

02.2020 Wynagrodzenie brutto : od 10 500 PLN System wynagradzania : Czasowy ze stawką miesięczną Zawód : ślusarz narzędziowy Typ propozycji : praca w wolne dni Zapewnienie wyżywienia : NIE Zapewnienie zakwaterowania : TAK Zatrudnienie od zaraz : TAK Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski : NIE Wymagania Wymagania konieczne Wykształcenie :

 • zasadnicze zawodowe
 • Znajomość języków :

 • niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
 • Zawód :

 • Ślusarz narzędziowy
 • Staż pracy w zawodzie : Umiejętności i uprawnienia :

 • prawo jazdy kat. B
 • Staż pracy ogółem : Inne wymagania : Pozostałe wymagania Wykształcenie : Znajomość języków : Zawód : Staż pracy w zawodzie : Umiejętności i uprawnienia : Staż pracy ogółem : Inne wymagania :

 • Wykształcenie zasadnicze zawodowe kierunkowe-preferowane techniczne, wymagane kierunkowe doświadczenie w zawodzie, umiejętności zgodne z wykonywanym zawodem - dobra znajomość mechaniki narzędzi w zakresie technologii tłoczenia i formowania, znajomość języka niemieckiego - komunikatywnie.
 • Wymagane prawo jazdy kat. B + własny samochód.

  Dane pracodawcy Pracodawca : PZP PERSONEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Krótki

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku