pracownik produkcji->praca od zaraz->dojazd z wielu miejscowości
Randstad Polska
Starachowice, Polska
5 d. temu

Szukasz prostej pracy w miłej atmosferze?Chcesz dołączyć do grona zadowolonych Pracowników?

Miejsce pracy : Starachowice

Jeśli nie masz doświadczenia- nie martw się, nie wymagamy doświadczenia wszystkiego Cię nauczymy! Gwarantujemy szybki i bezpieczny proces rekrutacyjny oraz nasze wsparcie na każdym jego etapie.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową na pełny etat (opłacane składki ZUS, płatne urlopy, chorobowe, PPK i inne świadczenia)
  • pracę od pon. do pt. w systemie zmianowym
  • w razie potrzeby pracodawcy możliwość wypracowania nadgodzin do odbioru ( dodatkowe wolne)
  • TRANSPORT i dofinansowanie do dojazdów autokarem na wszystkie zmiany z Nowej Słupi, Wierzbicy, Iłży, Skarżyska Kościelnego oraz Ostrowca Świętokrzyskiego
  • ekwiwalent za pranie odzieży
  • dostęp do środków czystości ( kremy ochronne i regenerujące skórę)
  • możliwość zakupu prywatnego pakietu medycznego oraz karty sportowej w atrakcyjnej cenie
  • dostęp do ubezpieczenia grupowego
  • opiekę konsultanta Randstad podczas całego procesu rekrutacji i okresu zatrudnienia
  • zadania

  • łączenie różnokolorowych kabelków w wiązki
  • docinanie kabelków na wymiar oraz ich zakuwanie
  • osadzanie zmontowanych wiązek w podzespołach
  • oczekujemy

  • gotowości do pracy 3-zmianowej
  • dobrego wzroku
  • sprawności manualnej Nie oczekujemy żadnego doświadczenia wszystkiego Cię nauczymy!
  • Jesteś zainteresowany / a zaaplikuj poprzez portal lub wyślij sms o treści PRACA na nr 605197346 lub 697102690 - oddzwonimy do Ciebie i opowiemy o szczegółach oferty!

    Masz znajomych , z którymi chcesz pracować? Świetnie! - przyjdźcie razem na spotkanie.

    Oferta dotyczy pracy tymczasowej (docelowo stałe zatrudnienie)

    Agencja zatrudnienia nr wpisu 47