Elektryk
Gastamo Jobservice
Tarnów, Małopolskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Niemiecka firma BS Bertsch poszukuje pracowników na stanowisko Elektryk. Prosimy o podanie stanowiska w tytule wiadomości oraz nr referencyjnego Numer referencyjny : 0498 Miejsce pracy : Ulm, Gerstetten, Ehingen Data rozpoczęcia pracy : od zaraz Obowiązki : klasyczna praca w instalacji na placach budowy lub w technologii komunikacyjnej, montaż elektryczny w nowym i starym budownictwie, praca zgodnie z rysunkami, instalacja gniazd, oświetlenia, kanałów kablowych itp.

Gastamo Job Service to polska agencja pośrednictwa pracy za granicą o nr. 13346 KRAZ. Przedstawiona oferta należy do pracodawcy zagranicznego.

Kandydat będzie zatrudniony u pracodawcy zagranicznego na warunkach obowiązujących w danym kraju Wymagania : - komunikatywna znajomość j.

niemieckiego - wykształcenie kierunkowe - odpowiedzialność i niezawodność - doświadczenie w pracy na stanowisku - prawo jazdy kat.

B i posiadanie własnego samochodu mile widziane Oferujemy : - umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach - WYNAGRODZENIE : od 12,50 euro / h brutto - przewidziane dodatki do wynagrodzenia (dieta : 40 euro netto za przepracowany dzień) - możliwe wyższe wynagrodzenie przy odpowiednich kwalifikacjach i po szkoleniu - wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia Aplikacje prosimy kierować na adres : Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel. : 14 635 15 20

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku