Monter Instalacji Elektrycznych i Automatyki
KLIMAT SOLEC
Solec Kujawski, Kujawsko-pomorskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Klimat Solec jest dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą kompleksowe wykonawstwo w zakresie instalacji sanitarnych (wentylacja, klimatyzacja, centralne ogrzewanie).

Klimat Solec zajmuje się również produkcją pełnej gamy elementów wentylacyjnych i oddymiających, które sprzedawane są pod marką Klimat Pro.

Firma działa na terenie całego kraju. Miejsce pracy : Solec Kujawski i budowy na terenie kraju Obowiązki : - montaż i uruchomienie instalacji automatyki, BMS, teletechnicznych oraz pozostałych instalacji elektrycznych, -

eksploatacja i serwis ww. instalacji. Oczekiwania : - wykształcenie min. zawodowe o kierunku elektrycznym, - znajomość instalacji elektrycznych i automatyki, -

prawo jazdy kat. B, - dyspozycyjność (praca na budowach na terenie kraju). Zapewniamy : - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, -

pakiet szkoleniowy dla wszystkich nowo zatrudnionych pracowników, - wynagrodzenie zasadnicze na poziomie rynkowym oraz premie uzależnione od wydajności pracy, -

profesjonalne narzędzia pracy, - dojazd z siedziby firmy na obiekty budowlane. Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do KLIMAT SOLEC Sp.

z o.o. (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę : Zgadzam się na przetwarzanie przez KLIMAT SOLEC Sp.

z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji . W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem KLIMAT SOLEC Sp.

z o.o., ul. Nadborna 2a, 86-050 Solec Kujawski. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś / eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji.

W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych.

Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości : Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres niezbędny do zatrudnienia, a gdy wyraziłaś / eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 12 miesięcy.

Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 36 miesięcy.

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami oraz dostawcom systemów informatycznych.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. W razie pytań możesz się skontaktować z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem KLIMAT SOLEC Sp.

z o.o., ul. Nadborna 2a, 86-050

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku