Kierowca ciągnika rolniczego
Eurokontakt licencja 15892
Rzeszów, Podkarpackie
3 d. temu
source : Lento.pl

Agencja Eurokontakt Serwis Sp. z o.o. - będąca Agencją pośrednictwa pracy nr licencji 15892 dla zagranicznego kontrahenta poszukuje pracowników na stanowisko kierowcy ciągnika rolniczego OPIS STANOWISKA Zwózka zerwanyc warzyw w przyczepie do magazynów, rozładunek, podwózka podszklarnie nawozów, rozrzucanie nawozów- prace traktor 90km, mały prosty nieskomputeryzowany.

Poza obsługą traktora pomoc przy warzywach Czas pracy : około 40-45h / tydzień, są możliwe nadgodziny w zależności od kompetencji Zleceniobiorcy.

Praca we Francji, okolice Rennes. Praca od około 03 marca na około 5msc z możliwością przedłużenia do końca roku. Zakwaterowanie na koszt pracodawcy.

wyposażony mobil home Pracownik ma wziąć ze sobą śpiwór, pościel (obleczki), prześcieradło, ręczniki, itd Wynagrodzenie : 10,25 euro brutto za godzinę GWARANTUJEMY STAŁĄ OPIEKĘ KOORDYNATORA PRZEZ CAŁY CZAS TRWANIA KONTRAKTU oraz ubezpieczenie ZAINTERESOWANYCH PROSZĘ O ZŁOŻENIE CV za pośrednictwem serwisu lento Prosimy o dopisanie klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ust.

z dn. 20.08.97r. O Ochronie Danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883). Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych przez Administratora Danych Eurokontakt Serwis Sp.

z o. o. (KRS : 2) w celu realizacji zadań Agencji Pracy, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016 / 679(RODO).

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku