Doradca ds. Sprzedaży Samochodów – Skoda (Samochody Nowe)
GRH Polska
Rzeszów
‎12 godz. temu
source : Recrute

Opis stanowiska

Wraz z rozbudową działu sprzedaży samochodów nowych, dla naszego klienta, renomowanego dealera Skody poszukujemy kandydata na stanowisko :

Doradcy ds. Sprzedaży Samochodów

Miejsce pracy : okolice Rzeszowa

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów,
  • Prezentacja i sprzedaż samochodów
  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z Klientami,
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Analiza trendów rynkowych
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Wymagania

  • Posiadasz 2 letnie doświadczenie w obszarze sprzedaży potwierdzone wynikami warunek konieczny (nie wymagamy doświadczenia w branży motoryzacyjnej)
  • Znajomość technik sprzedaży
  • Ukierunkowanie na realizację potrzeb klienta
  • Motywacja do osiągania jak najlepszych wyników sprzedażowych
  • Umiejętność organizacji pracy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń i premii zależny od osiąganych wyników
  • Pracę w renomowanym salonie
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz osobistego w oparciu o profesjonalne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Przyjazną atmosferę w pracy, śród ludzi których pasją jest motoryzacja
  • Ogłoszenie jest już nieaktywne, nie można na nie aplikować.