lider linii produkcyjnej
Randstad Polska
Gostyń, Polska
‎20 godz. temu

Masz doświadczenie na podobnym stanowisku i posiadasz umiejętności techniczne? Chcesz pracować w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej?

Mamy dla Ciebie super ofertę!

Jeśli jesteś zainteresowany / a wyślij SMS o treści PRACA BOLSIUS na numer 722 002 287, oddzwonimy do Ciebie!

Miejsce pracy : Zalesie Małe .

Co Ci oferujemy?

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z firmą Bolsius
  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatek za pracę w systemie zmianowym
  • nagrody jubileuszowe
  • bezpłatny transport od pracy z : Krotoszyn, Pakosław, Pogorzela, Pudliszki, Zduny, Milicz
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego w korzystnych warunkach
  • Twoje zadania :

  • obsługa maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej
  • organizacja pracy podległego zespołu na linii produkcyjnej
  • utrzymywanie standardów i poziomu produktywności
  • kontrola jakości wytwarzanych wyrobów
  • współuczestnictwo w nadzorze procesu produkcyjnego i utrzymaniu optymalnych kosztów produkcji
  • wsparcie kierownika zmiany w utrzymaniu optymalnych kosztów produkcji.
  • Czego szukamy u kandydatów?

  • minimum 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • umiejętności organizowania pracy podległego zespołu i pracy własnej
  • technicznych umiejętności
  • nastawienia na współpracę i szukania rozwiązań
  • dyspozycyjności do pracy 3-zmianowej lub w systemie 4-brygadowym
  • Dowiedz się więcej o pracy w Bolsius na : https : / / www.randstad.pl / bolsius /

    Nie czekaj i aplikuj o pracę!

    Agencja zatrudnienia nr wpisu 47