Pakowanie artykułów spożywczych!!
Euroservicesc
Niemodlin, Opolskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Praca na terenie Holandii Praca na produkcji w różnych miejscowościach! Wymagania : -Prawo jazdy kat.B -Znajomość języka angielskiego Oferujemy : -Umowę o pracę -Ubezpieczenie -Opiekę Polskich koordynatorów Jeśli jesteś zainteresowany wyślij nam swoje CV Agencja Pośrednictwa Pracy Euroservices Polska Sp.

z o.o. nr cert. 1069, Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest EURSERVICES POLSKA Sp.

z o.o. (ul. Opolska 54, 49-100 Niemodlin, oddział w Radomiu 26-600, przy ul. 25-go Czerwca 26 / 32). Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art.

7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Przysługuje Pani / Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Podanie danych jest dobrowolne. Prosimy o dołączenie klauzuli : Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez EUROSERVICES POLSKA Sp.

z o.o. (ul. Opolska 54, 49-100 Niemodlin, oddział Radom 26-600, przy ul. 25-go Czerwca 26 / 32), w celu realizacji procesu rekrutacji .

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku