Lubiane Czasopismo szuka Niecodziennych Historii z Życia
wydawnictwo Bauer
Łomża, Podlaskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Lubiany Tygodnik Poszukuje Życiowych Historii. Zgłoś się, jeśli chcesz podzielić się swoim doświadczeniem z czytelniczkami z całej Polski.

Wywiady są ilustrowane, przewidziane wynagrodzenie. Kogo szukamy?1) zakochanych Par 30+, 40+, 50+, 60+! Jeśli historia Waszej miłości jest niezwykła, przeżyliście razem chwile smutku, grozy, szczęścia, pokonaliście rzucane przez los przeszkody aby być razem- zgłoście się do działu OBLICZA UCZUĆ.

Sesja Fotograficzna na par - gratis!2) RADOSNE CHWILE Jeśli spełniłaś swoje marzenie, ktoś zaskoczył cię udanym prezentem, jeśli masz swoją pasję, która daje ci szczęście, pomagasz innym, podróżujesz, masz kochającą rodzinę, która cię wspiera na każdym kroku - zgłoście się i opowiedzcie o tym!3) Zerwane Więzi Jeśli odnalazłaś po latach miłość z podstawówki, rozłączone rodzeństwo, gałąź rodziny, o której nie miałaś pojęcia - napiszcie i podzielcie się swoim szczęściem.

4) ROBIĘ CO LUBIĘ Jeśli pracowałaś w nudnej pracy i postawiłaś wszystko na jedną kartę - opowiedz o tym i przy okazji ZAREKLAMUJ SIĘ ! Prowadzisz własne przedszkole, kiosk, jeździsz taksówką, robisz pierogi?

A może dopiero na emeryturze odkryłaś swoje powołanie, zostałaś ochroniarką lub rękodzielniczką? Ważne, że robisz to co lubisz!5) CUDA I OBJAWIENIA Doświadczyłaś w życiu czegoś, co można nazwać cudem?

Zostałaś uzdrowiona, twoje modlitwy zostały wysłuchane a może miałaś proroczy sen? Katolicki Miesięcznik nagłaśnia właśnie takie historie, podziel się siłą swojej wiary z czytelnikami z całej Polski.

dlaczego Warto się zgłosić? Wywiad w gazecie to piękna pamiątka, niecodzienna przygoda. Przewidziane jest wynagrodzenie oraz zdjęcia z sesji fotograficznej.

Szczęściem i doświadczeniem warto się dzielić, nasza historia może zmienić czyjeś życie. czekam na wiadomości pod adresem mojazyciowahistoria małpka gmail.

com, w zgłoszeniu proszę zawrzeć : 1) imię i nazwisko, wiek, numer telefonu i orientacyjny adres 2) kilka zdań na temat historii, jaka Państwa spotkała 3) w tytule - nazwę działu, w którym chcieliby Państwo wystąpićzgoda na wykorzystanie wizerunku jest wymogiem koniecznym

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku