Praca w banku, doświadczenie niewymagane, cały lub 3/4 etatu
Credit Agricole
Wrocław, Dolnośląskie
9 d. temu
source : Lento.pl

Doradca Klienta w Banku Credit Agricole Bank Credit Agricole to bank uniwersalny, koncentrujący swoje działania na budowaniu długoterminowych relacji z klientami, profesjonalnym i rzetelnym doradztwie oraz przyjaznej obsłudze.

Opis stanowiska : telefoniczna obsługa Klientów Banku rozpoznawanie potrzeb i oczekiwań Klienta oraz sprzedaż produktów Banku dopasowanych do indywidualnych potrzeb realizacja operacji bankowych zleconych przez Klienta budowanie pozytywnego wizerunku organizacji i dobrych relacji z Klientami poprzez zachowanie najwyższej jakości obsługi Wymagania : min.

średnie wykształcenie komunikatywność, miły głos i poprawna dykcja pozytywne nastawienie wobec innych oraz silna motywacja do pracy gotowość do stałego poszerzania wiedzy umiejętność obsługi komputera Oferujemy : stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (zatrudnienie na cały lub 3 / 4 etatu) elastyczne godziny pracy (zmiana poranna oraz popołudniowa -

wymiennie, możliwość dokonania 6 zmian w miesiącu, brak możliwości pracy tylko na jedną zmianę oraz zmiana nocna - max. 1 raz w miesiącu) profesjonalne szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej instytucji finansowej realną możliwość awansów wewnętrznych (jasno określone ścieżki kariery) dodatkowe bonusy za polecenie pracownika atrakcyjną ofertę produktów bankowych pracownicze ubezpieczenie grupowe prywatną opiekę medyczną program sportowo-

rekreacyjny Multisport zniżki dla pracowników (gastronomia, kultura) Lokalizacja : ulica Legnicka 58, Wrocław

Step 2
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych